AÇILIŞA ÖZEL TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO
AÇILIŞA ÖZEL TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO
  +90 533 160 20 93
  Filtrele
Toplam 4 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
  
  
Lifenet Kompresörlü Nebulizatör Wne201
Ücretsiz Kargo
  
  
Life Net Kompresörlü Nebülizatör Cihazı WNE211
Ücretsiz Kargo
  
  
Omron MicroAIR U100 Mesh Nebülizatör
Ücretsiz Kargo
  
  
Life Net Medikal Mesh Nebülizatör YS35

Nebulizatör cihazı nedir? 


Nebulizatör cihazları, doktor tarafından reçete edilen ilaçları bronşiyal akciğer yollarına verimli bir şekilde iletmek için tasarlanmış bir tıbbi cihazdır. Uygun bakım ve kullanım ile size uzun yıllar güvenilir tedavi sağlayacaktır. Kompresörlü nebulizatör cihazları, solunum yolları sorunları yaşayan bireylerin rahat nefes almasını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu cihazlar, astım, KOAH, bronşit ve diğer solunum yolu hastalıkları gibi durumlarla mücadele eden kişilere etkili bir solunum tedavisi sunar. Kompresörlü nebulizatörler, sıvı ilaçları ince bir buhar haline dönüştürerek, hastanın kolayca soluyabileceği bir forma getirir. Kompakt tasarımı ve kullanımı kolay özellikleri ile bu cihazlar, evde veya seyahat sırasında bile kullanımı pratik hale getirir. Sağlık uzmanları tarafından önerilen ve güvenle kullanılan bu cihazlar, solunum yolu sorunlarıyla başa çıkmak isteyenler için vazgeçilmez bir çözümdür.


Nebulizatör cihazı ne için kullanılır? 

Nebulizatör cihazları astım, alerji ve diğer solunum bozukluklarının başarılı tedavisine yönelik olarak geliştirilmiştir.


Nebulizatör cihazı nasıl çalışır?

Nebulizatör cihazları kutusu içerisinde cihaz, şeffaf bir boru ve maske bulunmaktadır. Cihaz şeffaf borudan nebulizatöre giden bir hava akımı oluşturur. Hava nebulizatöre girdiğinde, reçete edilen ilacın kolay bir şekilde solunması için aerosolbuğusuna dönüştürür.


Nebulizatör cihazları lisanslı bir doktor veya solunum terapisti gözetiminde kullanılmalıdır


Sağlık ve rahat nefesin önemini biliyoruz. Kompresörlü nebulizatör cihazlarımız, solunum yolları sorunlarıyla mücadele eden herkes için etkili bir çözüm sunuyor. Astım, KOAH ve bronşit gibi rahatsızlıklarla başa çıkmak için ideal olan bu cihazlar, sıvı ilaçları hızla buharlaştırarak, kolayca solunabilir bir forma dönüştürüyor. Kompakt tasarımıyla evde veya seyahat sırasında bile kullanımı kolay olan cihazlarımız, sağlık uzmanları tarafından öneriliyor. Nefes almanın kolaylaştığı, sağlığınızı korumanın ve yaşam kalitenizi artırmanın en uygun yolu için bugün bizimle iletişime geçin.

E-Bülten
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.